Aktualności

Wszystkich sympatyków serów smażonych Frąckowiak i nie tylko 🙂 serdecznie zapraszamy na profil Facebook oraz Instagram, gdzie znajdziecie wiele ciekawostek i interesujących aktualności 🙂

Wystarczy nas polubić tak, jak lubicie nasze domowe sery smażone 🙂

Zapraszamy!!!

Dziś pragniemy przypomnieć Państwu, że produkowany przez nas Ekologiczny Ser smażony BIO z Granowa jest jedynym takim serem w Polsce. Spełnia wszystkie wymogi związane z produkcją żywności ekologicznej i jest przy tym taki, jak kiedyś – ma miękką, ciągnącą konsystencję, aromat domowego sera smażonego i smak… ten niezapomniany dla wielu konsumentów smak dzieciństwa. Polecamy :))

Tegoroczna edycja konkursu LIDER FORUM MLECZARSKIEGO nie obyła się bez nagrodzenia serów smażonych Frąckowiak. Podobnie jak w ostatnich latach profesjonalni handlowcy i kupcy wysoko ocenili certyfikowany Wielkopolski Ser Smażony w kubeczku. Wyróżnienie to jest niezwykle cenne, gdyż odzwierciedla bardzo dobrą opinię handlowców, która z kolei niewątpliwie wiąże się z rosnącą popularnością wśród konsumentów i smakoszy. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do współpracy oraz delektowania się tym unikalnym regionalnym specjałem.

Dzięki uprzejmości i doskonałej organizacji Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu mieliśmy okazję jak co roku spotkać się z naszymi sympatykami oraz nowymi klientami. W tym roku swą obecnością na stoisku zaszczycił nas Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Krzysztof Grabowski w towarzystwie Europejskiego Koordynatora Sieci Dziedzictwa Kulinarnego z Norwegii. Do zobaczenia za rok ????

Już w najbliższy weekend 29.9-1.10.18 serdecznie zapraszamy wszystkich smakoszy prawdziwego sera smażonego do odwiedzenia naszych stoisk w hali 3A podczas corocznych targów Smaki Regionów. Jak zwykle będzie okazja na degustację. Zapraszamy.

Konkurs Good Cheese 2017 zorganizowany przez firmę Bikotech oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni jest dedykowany producentom serów, oferującym je na polskim rynku. W tegorocznej edycji sery zostały oceniane przez kucharzy rekomendowanych przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpiło 24 października podczas Polskiego Kongresu Serowarskiego w Mrągowie. W 12 kategoriach przyznano 36 medali, z których jeden trafił do naszej firmy za SER SMAŻONY DOMOWY. Dziękujemy za to profesjonalne uznanie