Sery frąckowiak

Frąckowiak Sery Smażone

Frąckowiak Sery

Zakład Produkcji Spożywczej i Handlu Frąckowiak to Polska, rodzinna firma produkcyjna i dystrybutor wysokiej jakości sera smażonego powstała w 1992. Od 30 lat produkuje domowy ser smażony według tej samej receptury, zachowując tradycyjny sposób smażenia i tym samym najwyższe standardy jakości. Podstawowym składnikiem jest wiejski chudy twaróg, który w naturalnym procesie gliwienia, przy użyciu najlepszych produktów, pozwala uzyskać tradycyjny produkt, smakujący, jak smażony ser z patelni, który przyrządzała babcia. Łączymy to, co nowoczesne z tradycją. Korzystamy z nowoczesnych technologii, podążając za tradycyjnymi recepturami. 

Jakość naszych produktów potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty, które można obejrzeć na naszej stronie internetowej. Są to między innymi certyfikat “Dobre bo Polskie”, a także miejsce na liście członków w “Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego” pod znakiem promującym wysoką jakość produktów. Dwukrotnie otrzymaliśmy tytuł “Złotej Mlecznej Rewii” na Targach Mleczarstwa Mleczna Rewia.

Frąckowiak
image-25
Produkty

Zobacz naszą ofertę

Ser smażony

Nasze sery robimy z naturalnych składników według tradycyjnych receptur, dlatego odnajdziecie w nich smak dzieciństwa.

Nowości

Najnowsza oferta wyśmienitych serów smażonych, już do kupienia w Waszych sklepach.

Chętnie odpowiemy na Wasze pytania
Aktualności

Bądź na bieżąco

Mamy przyjemność tworzyć produkty w jednej z niepowtarzalnych i ciekawych kategorii handlowych. Dodatkowo jednym z czołowych serów, jakie wytwarzamy, jest produkt ekologiczny. Poznaj nasz ser smażony Bio z naturalnie zgliwiałego certyfikowanego EKOLOGICZNEGO wiejskiego białego twarogu i najczystszego EKOLOGICZNEGO masła extra. To jedyny tego typu produkt w Polsce, przyrządzany według domowej receptury, poddawany ciągłej ścisłej kontroli. Ser smażony Bio to prawdziwy rarytas dla smakoszy. 

Smacznego!

Galeria