Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Historia firmy

Zakład Produkcji Spożywczej i Handlu Frąckowiak powstał w maju 1992 roku w Granowie proponując konsumentom wyjątkowy produkt będący owocem starej, rodzinnej receptury.

Wielu z nas pamięta, że prawie w każdym domu na terenie Wielkopolski, Górnego Śląska i trochę rzadziej także w innych regionach Polski przygotowywało się niegdyś prawdziwy i niepowtarzalny ser smażony. Towarzyszący temu zapach stawał się bardzo często nie do zniesienia a jednak produkt stał się wyjątkową kwintesencją smaku z dzieciństwa.

Produkty ZSPiH Frąckowiak od wielu lat zdobywają rosnące uznanie coraz szerszej rzeszy konsumentów. Oparliśmu się wielu niekorzystnym dla regionalnych produktów przemianom rynkowym i nadal zachowaliśmy  to co najważniejsze i docenione przez naszych klientów. Dzięki temu dziś wspólnie z niewieloma już producentami tradycyjnych produktów regionalnych możemy się jeszcze dynamicznie rozwijać.

Obecnie dzięki zdywersyfikowanej ofercie dostosowanej do wysublimowanych gustów regionalnych konsumentów jesteśmy czołowym producentem i dystrybutorem domowego sera smażonego w Polsce.