Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Aktualności

Gratulacje Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Podczas targów Mleko Expo 2012 w Warszawie właściciel Andrzej Frąckowiak przyjął szczere gratulacje najwyższej jakości tradycyjnego domowego sera smażonego od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pana Stanisława Kalemby. Opinię Ministra potwierdzili odwiedzający nasze stoisko klienci twierdząc, że nagroda nam się zdecydowanie należała. Ta opinia cieszy nas równie mocno. Zapraszamy do smakowania naszych wszystkich domowych serów smażonych.
2012-11-16

ZPSiH Frąckowiak na MLEKO-EXPO2012

Serdecznie dziękujemy wszystkim dotychczasowym oraz nowym klientom za odwiedzenie stoiska firmowego Frąckowiak podczas XXI Targów Mleczarskich "MLEKO-EXPO 2012" w Pałacu Kultury w Warszawie w dniach 15-17 listopada 2012 roku. Szczególnie dziękujemy za niezliczone słowa uznania w stosunku do naszych produktów. Mamy nadzieję, że uda się zainteresować współpracą dystrybutorów aby nasze domowe sery smażone mogły powszechniej trafiać do odwiedzanych przez Państwa sklepów spożywczych.

W jednym z wywiadów właściciel Andrzej Frąckowiak zapewniał telewidzów TV Polskiej o wysokiej jakości naszych domowych serów smażonych. 

2012-11-15

Ser Smażony domowy- Lider Forum Mleczarskiego 2012

Po raz kolejny czytelnicy Forum Mleczarskiego wybrali Ser smażony domowy ZPSIH Frąckowiak jako jeden z najpopularniejszych produktów regionalnych i tradycyjnych. Dziękujemy za to wyróżnienie i gratulujemy również innym nagrodzonym.
2012-10-30

ZPSIH Frąckowiak na targach Polagra Food w Poznaniu

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska "Leszczyńskie Smaki" na tegorocznych targach Polagra Food. Firma Frąckowiak jako jeden z członków tego aktywnego Klastra Spożywczego prezentował swoje tradycyjne domowe sery smażone. Degustacje wszystkich produktów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Tych z Państwa, którzy nie odwiedzili targów, zapraszamy do zakupu naszych wyjątkowych produktów w sklepach. Naprawdę warto!!!
2012-10-15

ZPSIH Frąckowiak obecny na SMAKACH REGIONÓW w Poznaniu

Jak co roku w okresie targów Polagra-Food w Poznaniu, na równolegle odbywającym się kiermaszu SMAKI REGIONÓW spotkali się wszyscy sympatycy i koneserzy prawdziwego sera smażonego. Degustacjom nie było końca. Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy za przemiłe słowa uznania wysokiej jakości i niepowtarzalnego smaku naszych domowych serów smażonych. W bieżącym roku gościliśmy Państwa zarówno w Urzędzie Marszałkowskim, jak również w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 
2012-10-10