Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Aktualności

Zapraszamy na Smaki Regionów do Poznania w dniach 21-24 września 2013

Wszystkich koneserów prawdziwego domowego sera smażonego zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszych stoisk podczas corocznych targów SMAKI REGIONÓW w Poznaniu w okresie 21-24 września br. Będzie możliwość zasięgnięcia fachowych informacji, degustacji wszystkich pysznych serów smażonych oraz promocyjnego zakupu.

DO ZOBACZENIA. 

2013-09-10

LUBLIN oczarowany Wielkopolskim Serem Smażonym

Europejski Festiwal Smaku w Lublinie już za nami. Od 5 do 8 września br. w przepięknym sąsiedztwie Zamku w Lublinie swoje tradycyjne i certyfikowane produkty prezentowało kilkunastu szczególnych producentów w ramach kampanii "Trzy znaki Smaku". Ta wspaniała impreza przyciągnęła wielu zwiedzających, którzy wykorzystując przepiękną pogodę postanowili powrócić do smaków dzieciństwa. Wszystkim dziękujemy za pochlebne opinie i obiecujemy uczynić wszystko, aby umożliwić Państwu dostępność naszego tradycyjnego domowego sera smażonego w najbliższym Państwa otoczeniu. Życzymy smacznego.
2013-09-09

Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku w Poznaniu

Wszystkim klientom dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku na Starym Rynku w Poznaniu. Można nas było spotkać w ramach kampanii Trzy Znaki Smaku oraz na stoisku "Leszczyńskich Smaków".
2013-08-19

Sery smażone w Zakopanem

Wszystkim klientom stoiska "Leszczyńskie Smaki", którego częścią był ZPSiH Frąckowiak z pysznymi serami smazonymi bardzo dziękujemy za niezliczone słowa poparcia i pochwały. Na pewno zobaczymy się znów za rok w tak pięknym otoczeniu polskich gór. Oby znów pogoda i apetyty dopisywały...

Szczególnie gratulujemy tym szczęściarzom, którym udało się posmakować pysznej zupy z Wielkopolskiego Sera Smażonego ZPSiH Frąckowiak, przygotowanej przez profesjonalnych kucharzy promujących ten pyszny ser na firmowym stoisku Trzy Znaki Smaku w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Promocyjnej tych certyfikowanych produktów.

2013-08-19

JAKOŚĆ ROKU 2013 dla Wielkopolskiego Sera Smażonego

Niezwykle wysoka jakość i smak Wielkopolskiego Sera Smażonego ZPSiH Frąckowiak została po raz kolejny doceniona tytułem "JAKOŚĆ ROKU 2013" w największym ogólnopolskim konkursie promującym jakość, organizowanym przez Fundację Qualitas oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. Serdecznie dziękujemy za uznanie Szanownej Komisji oraz wszystkich smakoszy naszego niepowtarzalnego tradycyjnego sera smażonego.
2013-08-16