Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Aktualności

RZETELNA FIRMA

Od kwietnia br. uczestniczymy w programie Rzetelna Firma potwierdzającym nasza wiarygodność w oczach kontrahentów oraz klientów.
2014-04-24

Sery smażone Frąckowiak na Regionaliach w Warszawie

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie tradycyjnymi serami smażonymi Frąckowiak podczas targów REGIONALIA w Warszawie. Czynimy starania, aby poprawić dostępność naszych produktów w stolicy...
2014-04-06

Sery smażone Frąckowiak na Grune Woche w Berlinie

Wszystkim klientom odwiedzającym targi Grune Woche w Berlinie dziekujemy za odwiedzenie naszej ekspozycji na stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Nasze pyszne sery smażone smakowały nie tylko rodakom.
2014-01-25

SMACZNEGO 2014 ROKU Z SERAMI SMAŻONYMI FRĄCKOWIAK

 

Na początku Nowego 2014 roku pragniemy życzyć Państwu dużo zdrowia i spełnienia marzeń oraz podzielić się z Państwem jedną z wielu docierających do nas na bieżąco opinii o naszych produktach. Niechaj smakują tak dalej!!! 

"Jestem wielką fanką Państwa serów i dlatego tą drogą chciałam bardzo za te serowe pyszności podziękować. Zachwycona jestem zwłaszcza serem smażonym wielkopolskim :) smakuje tak jak ser który wieki temu smażyła moja mama (kiedyś mieszkanka Parzęczewa). Wyroby Państwa firmy jakością i prawdziwością smaku przebijają inne tego typu produkty pojawiające się na rynku. Dziękuje raz jeszcze i życze wielu sukcesów."

Mariola J. z Daszewic
2014-01-15

Lider forum 2013 - najlepszy w Polsce z serów smażonych

Miło nam ogłosić, że najpopularniejszy Ser Smażony domowy ZPSiH Frąckowiak został laureatem ogólnopolskiego konkursu Lider Forum wyprzedzając wszystkich konkurentów. Dziękujemy za tą nobilitację tymbardziej, że ten domowy przysmak został wyróżniony głosami handlowców - właścicieli sklepów i hurtowni, dla których jest on ważną pozycją asortymentową. Dzięki temu z pewnością będzie jeszcze dostępniejszy w sklepach. Zapraszamy.

2013-10-15
ser smażony domowy