Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Aktualności

SMACZNEGO 2014 ROKU Z SERAMI SMAŻONYMI FRĄCKOWIAK

 

Na początku Nowego 2014 roku pragniemy życzyć Państwu dużo zdrowia i spełnienia marzeń oraz podzielić się z Państwem jedną z wielu docierających do nas na bieżąco opinii o naszych produktach. Niechaj smakują tak dalej!!! 

"Jestem wielką fanką Państwa serów i dlatego tą drogą chciałam bardzo za te serowe pyszności podziękować. Zachwycona jestem zwłaszcza serem smażonym wielkopolskim :) smakuje tak jak ser który wieki temu smażyła moja mama (kiedyś mieszkanka Parzęczewa). Wyroby Państwa firmy jakością i prawdziwością smaku przebijają inne tego typu produkty pojawiające się na rynku. Dziękuje raz jeszcze i życze wielu sukcesów."

Mariola J. z Daszewic
2014-01-15

Lider forum 2013 - najlepszy w Polsce z serów smażonych

Miło nam ogłosić, że najpopularniejszy Ser Smażony domowy ZPSiH Frąckowiak został laureatem ogólnopolskiego konkursu Lider Forum wyprzedzając wszystkich konkurentów. Dziękujemy za tą nobilitację tymbardziej, że ten domowy przysmak został wyróżniony głosami handlowców - właścicieli sklepów i hurtowni, dla których jest on ważną pozycją asortymentową. Dzięki temu z pewnością będzie jeszcze dostępniejszy w sklepach. Zapraszamy.

2013-10-15
ser smażony domowy

Zapraszamy na Smaki Regionów do Poznania w dniach 21-24 września 2013

Wszystkich koneserów prawdziwego domowego sera smażonego zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszych stoisk podczas corocznych targów SMAKI REGIONÓW w Poznaniu w okresie 21-24 września br. Będzie możliwość zasięgnięcia fachowych informacji, degustacji wszystkich pysznych serów smażonych oraz promocyjnego zakupu.

DO ZOBACZENIA. 

2013-09-10

LUBLIN oczarowany Wielkopolskim Serem Smażonym

Europejski Festiwal Smaku w Lublinie już za nami. Od 5 do 8 września br. w przepięknym sąsiedztwie Zamku w Lublinie swoje tradycyjne i certyfikowane produkty prezentowało kilkunastu szczególnych producentów w ramach kampanii "Trzy znaki Smaku". Ta wspaniała impreza przyciągnęła wielu zwiedzających, którzy wykorzystując przepiękną pogodę postanowili powrócić do smaków dzieciństwa. Wszystkim dziękujemy za pochlebne opinie i obiecujemy uczynić wszystko, aby umożliwić Państwu dostępność naszego tradycyjnego domowego sera smażonego w najbliższym Państwa otoczeniu. Życzymy smacznego.
2013-09-09

Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku w Poznaniu

Wszystkim klientom dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku na Starym Rynku w Poznaniu. Można nas było spotkać w ramach kampanii Trzy Znaki Smaku oraz na stoisku "Leszczyńskich Smaków".
2013-08-19