Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Aktualności

Piknik Chaty Polskiej na Placu Wolności w Poznaniu

W przeddzień Święta wszystkich milusińskich braliśmy udział w kolejnym pikniku sieci Chata Polska. Sery smażone Frąckowiak bardzo dobrze wpisują się w nowe hasło przewodnie Chaty Polskiej : BLISKO, LOKALNIE, NATURALNIE. Wielu poznaniaków mogło skosztować i nabyć nasze pyszne sery smażone. Konkursom nie było końca. Piękna pogoda umiliła wszystkim ten wolny od pracy dzień. Tych z Państwa, których ta przyjemność ominęła zapraszamy po nasze produkty do wszystkich sklepów Chata Polska. Polecamy markę Spiżarnia Chaty - najsmaczniejsze domowe sery smażone. Zapraszamy.
2014-05-31

Piknik Chaty Polskiej

Na pikniku Chaty Polskiej dużym zainteresowaniem cieszyły się domowe sery smażone Frąckowiak. Oprócz produktów firmowych ZPSiH Frąckowiak w supermarketach Chata Polska można spotkać również markę własną sera smażonego Spiżarnia Chaty. To wyjątkowo pyszne i tradycyjne specjały z Wielkopolski.

Również przy okazji kolejnego pikniku organizowanego przez Chatę Polską w dniu 31.05.2014 na Placu Wolności w Poznaniu zapraszamy serdecznie na degustacje z możliwością zakupu naszych serów smażonych. Do zobaczenia.

2014-05-27

RZETELNA FIRMA

Od kwietnia br. uczestniczymy w programie Rzetelna Firma potwierdzającym nasza wiarygodność w oczach kontrahentów oraz klientów.
2014-04-24

Sery smażone Frąckowiak na Regionaliach w Warszawie

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie tradycyjnymi serami smażonymi Frąckowiak podczas targów REGIONALIA w Warszawie. Czynimy starania, aby poprawić dostępność naszych produktów w stolicy...
2014-04-06

Sery smażone Frąckowiak na Grune Woche w Berlinie

Wszystkim klientom odwiedzającym targi Grune Woche w Berlinie dziekujemy za odwiedzenie naszej ekspozycji na stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Nasze pyszne sery smażone smakowały nie tylko rodakom.
2014-01-25