Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Aktualności

NOWOŚCI W OFERCIE SERÓW SMAŻONYCH

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy nowe smaki dotychczasowych serów smażonych w blokach na wagę. Ser przyprawiliśmy suszonymi warywami i aromatycznymi przyprawami. Proponujemy:

SER SMAŻONY z czosnkiem suszonym, czosnkiem niedźwiedzim i pomidorem suszonym

SER SMAŻONY z papryką czerwoną suszoną, chilli suszoną i pomidorem suszonym 

SER SMAŻONY z pomidorem suszonym, bazylią i czosnkiem suszonym

SER SMAŻONY z cebulką suszoną i ziołami prowansalskimi

SMACZNEGO!!!

2015-12-01

LIDER FORUM MLECZARSKIEGO

Tegoroczna edycja konkursu LIDER FORUM MLECZARSKIEGO nie obyła się znowu bez nagrodzenia serów smażonych Frąckowiak. Podobnie jak w czterech ostatnich latach profesjonalni handlowcy i kupcy wysoko ocenili certyfikowany Wielkopolski Ser Smażony w kubeczku. Wyróżnienie to jest niezwykle cenne, gdyż odzwierciedla bardzo dobrą opinię handlowców, która z kolei niewątpliwie wiąże się z rosnącą popularnością wśród konsumentów i smakoszy. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do współpracy oraz delektowania się tym unikalnym regionalnym specjałem.
2015-10-12

Sery smażone Frąckowiak hitem na Festiwalu Smaku w Grucznie

Jak co roku w Grucznie (woj kuj-pom) w dniach 22-23.8.15, podczas niesamowitego Festiwalu Smaku swe miejsce w ramach stoisk kampanii Trzy Znaki Smaku miała również nasza firma. Pyszne sery smażone cieszyły się ogromnym zainteresowaniem kilku tysięcy uczestników tej imprezy. Pogoda i smaki dopisały. Zapraszamy do poszukiwania naszych produktów w lokalnych sklepach i marketach.
2015-08-22

Sery smażone Frąckowiak w Zakopanem

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas VI Europejskich Targów Produktów Regionalnych w Zakopanem w dniach 12-16.08.2015. Miło nam było gościć w Tatrach i dzięki niezliczonym turystom wysłać nasze pyszne sery smażone w najodleglejsze zakątki Polski. Niezwykle miło było też spotkać wszystkich tych z Państwa, którzy nie mogąc kupić naszych serów smażonych w sklepach... czekali na nas cały rok!!! Dziękujemy i do zobaczenia w przyszłym roku!!!
2015-08-15

Złota Mleczna Rewia 2015 dla Wielkopolskiego Sera Smażonego z kminkiem

Miło nam poinformować, iż podczas tegorocznych 17 Targów Mleczarstwa MLECZNA REWIA w Gdańsku nasz WIELKOPOLSKI SER SMAŻONY Z KMINKIEM został uhonorowany ZŁOTĄ MLECZNĄ REWIĄ 2015. Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie i cieszymy się, że tradycyjne, domowe sery smażone Frąckowiak coraz częściej smakują konsumentom również poza rodzimą Wielkopolską.
2015-05-28