Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Aktualności

LIDER FORUM MLECZARSKIEGO

Tegoroczna edycja konkursu LIDER FORUM MLECZARSKIEGO nie obyła się znowu bez nagrodzenia serów smażonych Frąckowiak. Podobnie jak w czterech ostatnich latach profesjonalni handlowcy i kupcy wysoko ocenili certyfikowany Wielkopolski Ser Smażony w kubeczku. Wyróżnienie to jest niezwykle cenne, gdyż odzwierciedla bardzo dobrą opinię handlowców, która z kolei niewątpliwie wiąże się z rosnącą popularnością wśród konsumentów i smakoszy. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do współpracy oraz delektowania się tym unikalnym regionalnym specjałem.
2015-10-12

Sery smażone Frąckowiak hitem na Festiwalu Smaku w Grucznie

Jak co roku w Grucznie (woj kuj-pom) w dniach 22-23.8.15, podczas niesamowitego Festiwalu Smaku swe miejsce w ramach stoisk kampanii Trzy Znaki Smaku miała również nasza firma. Pyszne sery smażone cieszyły się ogromnym zainteresowaniem kilku tysięcy uczestników tej imprezy. Pogoda i smaki dopisały. Zapraszamy do poszukiwania naszych produktów w lokalnych sklepach i marketach.
2015-08-22

Sery smażone Frąckowiak w Zakopanem

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas VI Europejskich Targów Produktów Regionalnych w Zakopanem w dniach 12-16.08.2015. Miło nam było gościć w Tatrach i dzięki niezliczonym turystom wysłać nasze pyszne sery smażone w najodleglejsze zakątki Polski. Niezwykle miło było też spotkać wszystkich tych z Państwa, którzy nie mogąc kupić naszych serów smażonych w sklepach... czekali na nas cały rok!!! Dziękujemy i do zobaczenia w przyszłym roku!!!
2015-08-15

Złota Mleczna Rewia 2015 dla Wielkopolskiego Sera Smażonego z kminkiem

Miło nam poinformować, iż podczas tegorocznych 17 Targów Mleczarstwa MLECZNA REWIA w Gdańsku nasz WIELKOPOLSKI SER SMAŻONY Z KMINKIEM został uhonorowany ZŁOTĄ MLECZNĄ REWIĄ 2015. Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie i cieszymy się, że tradycyjne, domowe sery smażone Frąckowiak coraz częściej smakują konsumentom również poza rodzimą Wielkopolską.
2015-05-28

ZŁOTA JAKOŚĆ QI dla Wielkopolskiego Sera Smażonego Frąckowiak

Niezwykle miło nam ogłosić, że w ramach programu QUALITY INTERNATIONAL 2014 Szanowna Kapituła Konkursu NAJWYŻSZA JAKOŚĆ nagrodziła WIELKOPOLSKI SER SMAŻONY firmy FRĄCKOWIAK z Granowa w kategorii QI PRODUCT - produkt najwyższej jakości. Serdecznie dziękujemy za to niezwykłe - złote wyróżnienie. Cieszymy się niezmiernie, że nasze domowe sery smażone z takim powodzeniem raczą podniebienia wszystkich naszych fanów i smakoszy tego tradycyjnego, regionalnego specjału.
2014-11-06