Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Aktualności

Sery smażone Frąckowiak w Zakopanem

Serdecznie dziękujemy wszystkim klientom z całej Polski za odwiedzenie naszego stoiska podczas kolejnych Europejskich Targów Produktów Regionalnych w Zakopanem. Była to niezwykle miła okazja corocznego spotkania się z Państwem w tych wakacyjnych, niepowtarzalnych, tatrzańskich okolicznościach.

Do zobaczenia znów za rok... :-)

2016-08-15

Sery smażone Frąckowiak wyróżnione tytułem DOBRA MARKA 2016

Miło nam Państwa poinformować, że ZPSiH Frąckowiak został wyróżniony tytułem Dobra Marka 2016 - Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii "Sery Smażone". Oparto się na badaniach rynkowych dotyczących obecności i rozpoznawalności poszczególnych marek, nagradzając produkty o niekwestionowanej pozycji na rynku, wyróżniające się jakością oraz zaufaniem konsumentów.
Serdecznie dziękujemy za to miłe wyróżnienie i prestiżowe uznanie.
2016-02-23

NOWOŚCI W OFERCIE SERÓW SMAŻONYCH

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy nowe smaki dotychczasowych serów smażonych w blokach na wagę. Ser przyprawiliśmy suszonymi warywami i aromatycznymi przyprawami. Proponujemy:

SER SMAŻONY z czosnkiem suszonym, czosnkiem niedźwiedzim i pomidorem suszonym

SER SMAŻONY z papryką czerwoną suszoną, chilli suszoną i pomidorem suszonym 

SER SMAŻONY z pomidorem suszonym, bazylią i czosnkiem suszonym

SER SMAŻONY z cebulką suszoną i ziołami prowansalskimi

SMACZNEGO!!!

2015-12-01

LIDER FORUM MLECZARSKIEGO

Tegoroczna edycja konkursu LIDER FORUM MLECZARSKIEGO nie obyła się znowu bez nagrodzenia serów smażonych Frąckowiak. Podobnie jak w czterech ostatnich latach profesjonalni handlowcy i kupcy wysoko ocenili certyfikowany Wielkopolski Ser Smażony w kubeczku. Wyróżnienie to jest niezwykle cenne, gdyż odzwierciedla bardzo dobrą opinię handlowców, która z kolei niewątpliwie wiąże się z rosnącą popularnością wśród konsumentów i smakoszy. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do współpracy oraz delektowania się tym unikalnym regionalnym specjałem.
2015-10-12

Sery smażone Frąckowiak hitem na Festiwalu Smaku w Grucznie

Jak co roku w Grucznie (woj kuj-pom) w dniach 22-23.8.15, podczas niesamowitego Festiwalu Smaku swe miejsce w ramach stoisk kampanii Trzy Znaki Smaku miała również nasza firma. Pyszne sery smażone cieszyły się ogromnym zainteresowaniem kilku tysięcy uczestników tej imprezy. Pogoda i smaki dopisały. Zapraszamy do poszukiwania naszych produktów w lokalnych sklepach i marketach.
2015-08-22