Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Aktualności

Festiwal Smaku w Grucznie - wizyta Ministerialna

Dziękujemy wszystkim klientom za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznego Festiwalu Smaku w Grucznie.

Dziękujemy również Podsekretarzowi Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Panu Ryszardowi Zarudzkiemu za wizytę, miłe słowa i polecanie naszych tradycyjnych serów smażonych. Zapraszamy za rok!!!

2017-08-19

Sery smażone Frąckowiak jak co roku w Zakopanem

Serdecznie zapraszamy wszystkich smakoszy naszych wyjątkowych serów smażonych do Zakopanego w dniach 11-15 sierpnia 2017r. 

Będzie okazja przypomnieć sobie niepowtarzalny smak prawdziwego domowego sera smażonego Frąckowiak podczas kolejnej edycji Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Zapraszamy!!! 

Aktualizacja:

Impreza udana, pogoda dopisała, klienci też. Dziękujemy za miłe słowa :-)

Do zobaczenia za rok!!! 

2017-08-16

NOWY PYSZNY SER SMAŻONY PÓŁTŁUSTY

Obok dotychczasowej oferty domowych serów smażonych Frąckowiak właśnie pojawiły się w sklepach nowe ich odmiany. Są bardziej miękkie i smarowne nawet zaraz po wyciągnięciu z lodówki co z pewnością uszczęśliwi wielu smakoszy. W porównaniu z najbardziej znanym serem smażonym domowym zawierają o połowe mniej masła dzięki czemu są półtłuste. Tak jak pozostałe sery smażone Frąckowiak w kubeczkach nie zawierają konserwantów, zagęstników, barwników i substancji smakowych. Są w 100% z polskiego mleka. Jak wszystkie sery smażone Frąckowiak charakteryzują się oryginalnym smakiem pamiętanym z czasów dzieciństwa a pochodzącym z naturalnie ugliwiałego twarogu i dodatku prawdziwego masła. Smacznego!!!
2016-10-23

SMAKI REGIONÓW W POZNANIU - ZŁOTY MEDAL DLA ZPSiH FRĄCKOWIAK

Jak co roku podczas targów Polagra Food w Poznaniu ZPSiH Frąckowiak częstował swoimi produktami na popularnym kiermaszu Smaki Regionów. Warto poodkreslić, że tym razem certyfikowany Chronionym Oznaczeniem Geograficznym Wielkopolski Ser Smażony z kminkiem został nagrodzony Złotym Medalem targów Smaki Regionów. Dziękujemy za to szczególne wyróżnienie i cieszymy się, że nasze domowe sery smażone nieustannie smakują wszystkim naszym klientom. Cieszymy się także, że jesteście Państwo z nami w coraz szerszym gronie smakoszy tych szczególnych, tradycyjnych produktów. :-)

2016-09-27

ZPSiH Frąckowiak w Grucznie

Jak co roku podczas Festiwalu Smaku w Grucznie setki uczestników miało okazję skosztować domowe sery smażone Frąckowiak i przypomnieć sobie ten niezapomniany, oryginalny smak sprzed lat. Serdecznie dziękujemy za niezliczone słowa uznania. Polecaliśmy Państwu poszukiwanie naszych serów smażonych w sieciach handlowych Auchan, Piotr i Paweł, Intermarche oraz Chata Polska (w ostatnich 3 w postaci marki własnej, która jest tym samym serem, który kosztowaliście Państwo podczas Festiwalu). Do zobaczenia za rok!!! Smacznego ;-)
2016-08-21