Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Aktualności

SMAKI REGIONÓW W POZNANIU - ZŁOTY MEDAL DLA ZPSiH FRĄCKOWIAK

Jak co roku podczas targów Polagra Food w Poznaniu ZPSiH Frąckowiak częstował swoimi produktami na popularnym kiermaszu Smaki Regionów. Warto poodkreslić, że tym razem certyfikowany Chronionym Oznaczeniem Geograficznym Wielkopolski Ser Smażony z kminkiem został nagrodzony Złotym Medalem targów Smaki Regionów. Dziękujemy za to szczególne wyróżnienie i cieszymy się, że nasze domowe sery smażone nieustannie smakują wszystkim naszym klientom. Cieszymy się także, że jesteście Państwo z nami w coraz szerszym gronie smakoszy tych szczególnych, tradycyjnych produktów. :-)

2016-09-27

ZPSiH Frąckowiak w Grucznie

Jak co roku podczas Festiwalu Smaku w Grucznie setki uczestników miało okazję skosztować domowe sery smażone Frąckowiak i przypomnieć sobie ten niezapomniany, oryginalny smak sprzed lat. Serdecznie dziękujemy za niezliczone słowa uznania. Polecaliśmy Państwu poszukiwanie naszych serów smażonych w sieciach handlowych Auchan, Piotr i Paweł, Intermarche oraz Chata Polska (w ostatnich 3 w postaci marki własnej, która jest tym samym serem, który kosztowaliście Państwo podczas Festiwalu). Do zobaczenia za rok!!! Smacznego ;-)
2016-08-21

Sery smażone Frąckowiak w Zakopanem

Serdecznie dziękujemy wszystkim klientom z całej Polski za odwiedzenie naszego stoiska podczas kolejnych Europejskich Targów Produktów Regionalnych w Zakopanem. Była to niezwykle miła okazja corocznego spotkania się z Państwem w tych wakacyjnych, niepowtarzalnych, tatrzańskich okolicznościach.

Do zobaczenia znów za rok... :-)

2016-08-15

Sery smażone Frąckowiak wyróżnione tytułem DOBRA MARKA 2016

Miło nam Państwa poinformować, że ZPSiH Frąckowiak został wyróżniony tytułem Dobra Marka 2016 - Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii "Sery Smażone". Oparto się na badaniach rynkowych dotyczących obecności i rozpoznawalności poszczególnych marek, nagradzając produkty o niekwestionowanej pozycji na rynku, wyróżniające się jakością oraz zaufaniem konsumentów.
Serdecznie dziękujemy za to miłe wyróżnienie i prestiżowe uznanie.
2016-02-23

NOWOŚCI W OFERCIE SERÓW SMAŻONYCH

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy nowe smaki dotychczasowych serów smażonych w blokach na wagę. Ser przyprawiliśmy suszonymi warywami i aromatycznymi przyprawami. Proponujemy:

SER SMAŻONY z czosnkiem suszonym, czosnkiem niedźwiedzim i pomidorem suszonym

SER SMAŻONY z papryką czerwoną suszoną, chilli suszoną i pomidorem suszonym 

SER SMAŻONY z pomidorem suszonym, bazylią i czosnkiem suszonym

SER SMAŻONY z cebulką suszoną i ziołami prowansalskimi

SMACZNEGO!!!

2015-12-01