Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Aktualności

PRODUKTY ZPSIH FRĄCKOWIAK CZŁONKIEM ELITARNEJ SIECI

Domowe sery smażone Frąckowiak zostały docenione przez regionalną sieć "Leszczyńskie smaki" stając się jednym z kilkunastu czołowych reprezentantów. Na regionalnych targach "Dom i Ogród" w Lesznie cieszyły się dużym zainteresowanie smakoszy. Dziękujemy i zapraszamy do sklepów.

2012-05-30

LIDER FORUM 2011

Ser smażony z kminkiem został uhonorowany w konkursie LIDER FORUM 2011 jako wyjątkowy produkt tradycyjny. Dziękujemy za to wyjątkowe konsumenckie wyróżnienie.
2012-03-31

ZNAK "JAKOŚĆ 2011" DLA PRODUKTÓW ZPSIH FRĄCKOWIAK

Miło nam poinformować, że produkty ZPSiH Frąckowiak zostały oficjalnie wyróżnione znakiem JAKOŚĆ 2011 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Redakcję Economy Life Today przy dzienniku Rzeczpospolita oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. Bardzo dziękujemy za docenienie projakościowej polityki firmy. Na uroczystej GALI reprezentował firmę Zarząd firmy.
2012-02-15

ZPSiH FRĄCKOWIAK NA TARGACH BIOFACH 2012

Ponownie Ekologiczny Ser smażony Bio z Granowa reprezentował Wielkopolskę na ogólnoświatowych targach produktów ekologicznych BIOFACH w Norymberdze, ciesząc się jak zwykle dużym zainteresowaniem zagranicznych gości.
2012-02-10

SPOTKANIE NA TARGACH POLAGRA 2011

Jak co roku od wielu lat na ogólnopolskich targach POLAGRA FOOD spotkaliśmy się z wieloma naszymi klientami. Była możliwość degustacji najbardziej znanych serów smażonych oraz podzielenia się własnymi opiniami. Bardzo dziękujemy za niezliczone pochlebne opinie o naszych produktach.
2011-09-23