Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Aktualności

Domowy Ser smażony Frąckowiak - 3 Lider Forum

Miło nam ogłosić, że najpopularniejszy Domowy Ser Smażony firmy Frąckowiak, decyzją polskich handlowców detalicznych stał się 3 Liderem Forum Mleczarskiego. Serdecznie dziękujemy za uznanie i popularyzację tego regionalnego przysmaku.
2012-09-28

EKOLOGICZNY SER SMAŻONY BIO Z GRANOWA na EKO CONNECT W WARSZAWIE

Miłośnicy produktów ekologicznych spotkali nas na corocznym międzynarodowym sympozjum producentów ekologicznych EKO CONNECT w Warszawie. Dziękujemy za odwiedzenie stoiska i zapraszamy do zakupu jedynego w Polsce Ekologicznego Sera smażonego BIO z Granowa.
2012-05-31

PRODUKTY ZPSIH FRĄCKOWIAK CZŁONKIEM ELITARNEJ SIECI

Domowe sery smażone Frąckowiak zostały docenione przez regionalną sieć "Leszczyńskie smaki" stając się jednym z kilkunastu czołowych reprezentantów. Na regionalnych targach "Dom i Ogród" w Lesznie cieszyły się dużym zainteresowanie smakoszy. Dziękujemy i zapraszamy do sklepów.

2012-05-30

LIDER FORUM 2011

Ser smażony z kminkiem został uhonorowany w konkursie LIDER FORUM 2011 jako wyjątkowy produkt tradycyjny. Dziękujemy za to wyjątkowe konsumenckie wyróżnienie.
2012-03-31

ZNAK "JAKOŚĆ 2011" DLA PRODUKTÓW ZPSIH FRĄCKOWIAK

Miło nam poinformować, że produkty ZPSiH Frąckowiak zostały oficjalnie wyróżnione znakiem JAKOŚĆ 2011 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Redakcję Economy Life Today przy dzienniku Rzeczpospolita oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. Bardzo dziękujemy za docenienie projakościowej polityki firmy. Na uroczystej GALI reprezentował firmę Zarząd firmy.
2012-02-15