Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Aktualności

Medal GOOD CHEESE

Konkurs Good Cheese 2017 zorganizowany przez firmę Bikotech oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni jest dedykowany producentom serów, oferującym je na polskim rynku. W tegorocznej edycji sery zostały oceniane przez kucharzy rekomendowanych przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpiło 24 października podczas Polskiego Kongresu Serowarskiego w Mrągowie. W 12 kategoriach przyznano 36 medali, z których jeden trafił do naszej firmy za SER SMAŻONY DOMOWY. Dziękujemy za to profesjonalne uznanie J

2017-10-25

Sery smażone Frąckowiak na Natura Food w Łodzi

Wszystkim obecnym i przyszłym klientom serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na zaproszenie Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego. Do zobaczenia za rok!!!
2017-10-15

Festiwal Smaku w Grucznie - wizyta Ministerialna

Dziękujemy wszystkim klientom za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznego Festiwalu Smaku w Grucznie.

Dziękujemy również Podsekretarzowi Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Panu Ryszardowi Zarudzkiemu za wizytę, miłe słowa i polecanie naszych tradycyjnych serów smażonych. Zapraszamy za rok!!!

2017-08-19

Sery smażone Frąckowiak jak co roku w Zakopanem

Serdecznie zapraszamy wszystkich smakoszy naszych wyjątkowych serów smażonych do Zakopanego w dniach 11-15 sierpnia 2017r. 

Będzie okazja przypomnieć sobie niepowtarzalny smak prawdziwego domowego sera smażonego Frąckowiak podczas kolejnej edycji Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Zapraszamy!!! 

Aktualizacja:

Impreza udana, pogoda dopisała, klienci też. Dziękujemy za miłe słowa :-)

Do zobaczenia za rok!!! 

2017-08-16

NOWY PYSZNY SER SMAŻONY PÓŁTŁUSTY

Obok dotychczasowej oferty domowych serów smażonych Frąckowiak właśnie pojawiły się w sklepach nowe ich odmiany. Są bardziej miękkie i smarowne nawet zaraz po wyciągnięciu z lodówki co z pewnością uszczęśliwi wielu smakoszy. W porównaniu z najbardziej znanym serem smażonym domowym zawierają o połowe mniej masła dzięki czemu są półtłuste. Tak jak pozostałe sery smażone Frąckowiak w kubeczkach nie zawierają konserwantów, zagęstników, barwników i substancji smakowych. Są w 100% z polskiego mleka. Jak wszystkie sery smażone Frąckowiak charakteryzują się oryginalnym smakiem pamiętanym z czasów dzieciństwa a pochodzącym z naturalnie ugliwiałego twarogu i dodatku prawdziwego masła. Smacznego!!!
2016-10-23